انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: غم هجران
تعداد نتایج (395) نتیجه
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
به تاراج برده شد حجابمان با سریالی از نوع کهن | نویسنده: غم هجران |انجمن: بصیرت سیاسی

ممنون جناب غریبه 110
ظاهرا سر کوفتهای دشمنانمان اثر کرده
و قراره یکم خودمون را با خواسته هاشون وفق بدیم
که نکنه یه وقت بهمون بگن که عقب افتاده ایم و متعصب
تو دلشون بگن خوبه داره جواب میده زحمات چندین و چند سال کارضد فرهنگیمون
وقتی خودمون فیلم میسازیم به نام پدر سالار اونم یه پدر از نوع بد اخلاق خشک
بعد به نیابت از همه پدرهای پاک و متعهد ایرانی خردش میکنیم
 راه نصیحت را هم به روی پدرهامون بستیم

بچه ای که دست چپ و راستش را نمیشناسه چطور میخواد مستقل بشه
آها من یه راه حل دارم
کاری میکنیم سن ازدواج میره بالا بعد ازدواج میکنن و مستقل میشن
حالا تو این مدت یه دونه دوست هم داشته باشن فقط برا ...
الان شد : حالا دیدی چقدر راحته جا انداختن فرهنگ غرب
من چقدر بدم آخه بعضی وقتا فکر میکنم بعضی فیلمنامه ها را غربیا نوشتن

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
یکی جواب بده | نویسنده: غم هجران |انجمن: بصیرت سیاسی
 سلام جناب یاران مهدی ممنون به نکته قابل تاملی اشاره کردین
چقدر طول می کشد تا ایران دوباره بتواند 200 کیلو اورانیوم 20 درصد به شکل گاز تولید کند؟ مسئله اصلی این است. با سرعت و ظرفیت فعلی غنی سازی حتما بیش از دو سال طول می کشد تا ایران بتواند این مواد را جایگزین کند که البته این زمان بسیار خوش بینانه است. چیزی که دوستان باید به آن جواب بدهند این است که ذخیره مواد هسته ای را که مثل ذخیره ارزی سرمایه ملت ایران است و بازگرداندن و تولید مجدد آن هم بسیار دشوار است، به چه قیمتی فروخته اند؟ فقط 4/2 میلیارد دلار؟ توجه بفرمایید که مواد هسته ای قلب برنامه و صنعت هسته ای است. شما اگر مواد قابل غنی سازی نداشته باشید، 500 هزار تا ماشین سانتریفیوژ هم که داشته باشید به هیچ دردی نمی خورد. حداقل این است که آن دیگر صنعت هسته ای نیست، مکانیک است، متالوژی است، الکترونیک است ولی هسته ای نیست. یک صنعت وقتی هسته ای می شود که مواد هسته ای وارد آن می شود و به کار می رود. یکی از مهم ترین کارهایی که توافق ژنو با ما می کند این است که مواد هسته ای 20 درصد ما را از ما می گیرد و برای مواد 5 درصدمان هم نقشه ای به نام اکسید شدن می کشد که عملا با عدم غنی سازی 5 درصد فرق چندانی ندارد.

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
چگونه مي‌توان با يك مؤمن دوست شد و در دل او جا گرفت؟ | نویسنده: غم هجران |انجمن: پرسش وپاسخ مسائل دینی

نهج البلاغه: قصار 89 :
وَ قَالَ مولانا امام علی عليه السلام  : مَنْ أَصْلَحَ مَا بَيْنَهُ وَ بَيْنَ اللَّهِ أَصْلَحَ اللَّهُ مَا بَيْنَهُ وَ بَيْنَ النَّاسِ وَ مَنْ أَصْلَحَ أَمْرَ آخِرَتِهِ أَصْلَحَ اللَّهُ لَهُ أَمْرَ دُنْيَاهُ وَ مَنْ كَانَ لَهُ مِنْ نَفْسِهِ وَاعِظٌ كَانَ عَلَيْهِ مِنَ اللَّهِ حَافِظٌ .
ترجمه :
امام علی علیه السلام فرمود : هر كس آنچه را ميان او و خداست اصلاح نمايد، خداوند آنچه را بين او و مردم است اصلاح كند. و هر كس كار آخرتش را به اصلاح آورد، خداوند كار دنيايش را اصلاح كند. و آن را كه از خود بر خود واعظ است از خدا بر او نگهبان است

جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
مدیون چه کسی هستیم | نویسنده: غم هجران |انجمن: جانبازان و ازادگان

ممنون داداش سینا
فکر میکردم به کسی بدهکار نیستم
تلنگر خوبی بود تازه متوجه شدم تا قیام قیامت
بدهیم صاف نمیشه
جانبازان عزیز همان شهدای زنده هستند
فقط دعا کنید پدرم شهید بشه!
خشکم زد. گفتم دخترم این چه دعاییه؟
گفت:آخه بابام موجیه!
گفتم خوب انشاالله خوب میشه، چرادعاکنم شهید بشه؟
آخه هروقت موج میگیردش وحال خودشو نمیفهمه شروع میکنه منو ومادرو برادر رو کتک میزنه! ، امامشکل مااین نیست!
گفتم: دخترم پس مشکل چیه؟
گفت: بعداینکه حالش خوب میشه ومتوجه میشه چه کاری کرده.شروع میکنه دست وپاهای همهمون را ماچ میکنه ومعذرت خواهی میکنه.حاجی ماطاقت نداریم شرمندگی پدرمون را ببینیم.حاجی دعاکنید پدرم شهیدبشه وبه رفیقاش ملحق بشه…
برای سلامتی خودشون و خانوادشون صلوات

جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
برای شادی روح منیبا خانم وخواهرفرشته خانم وهمه رفتگان خاک فاتحه مع الصلوات | نویسنده: غم هجران |انجمن: بخش نثار فاتحه ، صلوات ، دعا و قرآن برای رفتگان

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ: به نام خداوند بخشنده بخشایشگر

اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمینَ: ستایش مخصوص خداوندى است که پروردگار جهانیان است.

اَلرَّحْمنِ الرَّحیمِ: بخشنده و بخشایشگر است.

مَالِکِ یَوْمِ الدّینِ: (خداوندى که) صاحب روز جزا است.

اِیّاکَ نَعْبُدُ وَ اِیّاکَ نَسْتَعِینُ: (پروردگارا) تنها تو را مى پرستیم و تنها از تو یارى مى جوییم.

اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقیمَ: ما را به راه راست هدایت فرما!

صِراطَ الَّذینَ اَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ: راه کسانى که آنان را مشمول نعمت خود ساختى،

غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَ لا الضّآلّینَ: نه راه کسانى که بر آنان غضب کردى و نه گمراهان

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾ اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
سنگ پا از کجا می‌آید؟ | نویسنده: غم هجران |انجمن: دانستنی های پزشکی

نوشته شده توسط : یاران مهدی »

چگونه از سنگ‌پا استفاده کنیم؟
حداقل یک مرتبه در هفته و بهتر است شب‌هنگام از سنگ‌پا استفاده کنید تا بعد از سنگ‌پا کشیدن، پوست پا بتواند استراحت کند. قبل از سنگ پا كشیدن، پوست پا باید کاملا خیس خورده و مرطوب شود. بهتر است پاها را به مدت 10 دقیقه در آب ولرم صابونی قرار دهید. بعد سنگ‌پا را به ویژه در نقاطی که پوست پا در ناحیه پاشنه ضخیم‌تر شده است، مالش دهید این کار را برای 10 دقیقه تکرار کنید. از آنجا که در ناحیه پاشنه پا سلول‌های مرده فراوانند، سنگ‌پا کشیدن دردی ایجاد نمی‌کند.

ممنون جالب بود
من فکر میکنم با توجه به اینکه قراره ابتدا ده  دقیقه  خیس بخوره و
هفته ای یک بار تکراربشه ده دقیقه زمان زیادی هستش
خود دانین ممکنه خون بزنه بیرون یا به استخوان برسین
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ قبل از ظهر
این تخته و گچ ازشما هرکسی یه دعای قشنگ بکنه | نویسنده: غم هجران |انجمن: مطالب جالب

خدایا خداوندا ما را به راه راست هدایت فرما
خدایا خداوندا همه مریضامون را شفا بده علی الخصوص جانبازان عزیزمون را شفای عاجل عنایت فرما
آمین یا رب العالمین بحق سید المرسلین

سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ قبل از ظهر
بهجت عارفان | نویسنده: غم هجران |انجمن: جملات قصار

ممنون خواهر عالی بود

پاسخ حضرت آیت‌الله بهجت به پرسش‌هایی درباره جمکران و امام زمان(عج)

خبرگزاری فارس: مرحوم آیت‌الله العظمی بهجت(ره) در پاسخ به این سؤال که آیا امام زمان(عج) هم به مسجد جمکران می‌روند، گفت: یکی از سادات اخیراً نزدیک مسجد جمکران خانه گرفته و مکرر آن حضرت را دیده است که پس از بیرون آمدن از مسجد غایب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه فارس، حضرت آیت‌الله العظمی بهجت(ره) در کتاب «پرسش‌های شما، پاسخ‌های آیت‌الله بهجت» به سؤالاتی در خصوص مسجد مقدس جمکران پاسخ گفته است که مطالب آن به اختصار برای علاقه‌مندان بیان می‌شود.

1- اگر کسی حاجت و یا مشکلی داشته باشد آیا صحیح است که به مسجد مقدس جمکران برود و در این مکان به امام زمان علیه‌السلام متوسل شود؟

- عده‌ای از پاکان و نیاکان با حضرت صاحب(عج) سؤال و جواب می‌کنند و حاجت می‌طلبند و جواب می‌گیرند، و در مسجد جمکران صدای آن حضرت را نیز می‌شوند!

آقایی را که در بیداری دیده بودم، در خواب به من فرمود: چرا به مسجد جمکران نمی‌آیی؟!

2- آیا آن حضرت خودشان هم به مسجد مقدس جمکران تشریف می‌آورند؟!

- آقایی که زیاد به مسجد جمکران می‌رود، می‌گفت: آقا را در مسجد جمکران دیدم. به من فرمود: به دل سوخته‌گان ما بگو برای ما دعا کنند! بعد یک مرتبه از نظر غایب شد! نه این که راه برود و کم کم از نظرم غایب شود! همین آقا، هفته قبل از آن هم حضرت را در خواب دیده بود.

یکی از سادات که عمامه هم ندارد و روضه می‌خواند و مسئله می‌گوید، اخیرا هم نزدیک مسجد جمکران خانه گرفته و همان جا زندگی می‌کند، مکرر آن حضرت را دیده که پس از بیرون آمدن از مسجد جمکران غایب می‌شوند.

3- اگر خداوند توفیق داد و به مسجد مقدس جمکران رفتیم از خداوند و امام زمان(ع) چه بخواهیم؟ راهنمایی بفرمائید.

- افسوس که همه برای برآورده شدن حاجت شخصی خود به مسجد جمکران می‌روند و نمی‌دانند که آن حضرت چه التماس دعایی از آنها دارد که برای تعجیل فرج او دعا کنند!

چنانکه به آن آقا فرموده بود: اینها که به اینجا آمده‌اند، دوستان خوب ما هستند، و هر کدام حاجتی دارند: خانه، زن، مال، ادای دینٍ! ولی هیچ کس در فکر من نیست! آری! او هزار سال است که زندانی است، لذا هر کسی که برای حاجتی به مکان مقدس مانند مسجد جمکران می‌رود، باید که اعظم حاجت نزد او، واسطه فیض، یعنی فرج خود آن حضرت را از خدا بخواهد.

4- این حقیر مشتاق زیارت امام عصر حضرت حجت بن الحسن العسکری(عج) هستم، از حضرتعالی تقاضا دارم که مرا دعا کنید که به این سعادت نائل شوم؟

- زیاد صلوات اهدای وجود مقدسش کنید، مقرون با دعای تعجیل فرجش «اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم» و زیاد به مسجد جمکران مشرف شوید با ادای نمازهایش.

5- اگر درباره مسجد مقدس جمکران نظری دارید بفرمائید؟

- ما معتقدیم که این مشاهد مبارک و مساجدی مانند جمکران، بی‌نیاز از معرفی‌اند و اگر کسی بگوید: رفتیم و چیزی در آنجا نیافتیم به حسب ظاهر باید گفت: از روی اعتقاد صحیح نرفته است؛ یا برای امتحان رفته یا همین طوری رفته است به هر حال بهترین معرّف این مکان‌ها‌، خودشان هستند.

سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ قبل از ظهر
جز مرگ منش درمان نیست | نویسنده: غم هجران |انجمن: فصل دلدادگی منیبا

همه از خداییم و به سوی او باز میگردیم
بچه ها ممنون که به یادشون بودین
منیبا خانم ان شاءالله که با خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها محشور بشین
مبینا خانم التماس دعا
برا شادی روحشون صلوات بفرستین

مرگ من روزی فرا خواهد رسید
در بهاری روشن از امواج نور
در زمستانی غبار آلود و دور
یا خزانی خال از فریادو شور
مرگ من روزی فرا خواهد رسید
روزی از این تلخ و شیرین روزها
روز پوچی همچو روزان دگر
سایه ای زامروزها، دیروزها
دیدگانم همچو دالانهای تار
گونه هایم همچو مرمر های سرد
ناگهان خوابی مرا خواهد ربود
من تهی خواهم شد از فریاد درد
می خزند آرام روی دفترم
دستهایم فارغ از افسون شعر
یاد می آرم که در دستان
من روزگاری شعله میزد خون شعر
خاک می خواند مرا هر دم به خویش
می رسند از ره که در خاکم نهند
آه شاید عاشقانم نیمه شب
گل بر روی گور غمناکم نهند
بعد من ناگه به یک سو می روند
پرده های تیره ی دنیای من
چشمهای ناشناسی می خزند
روی کاغذها و دفترهای من
در اتاق کوچکم پا می نهد
بعد من با یاد من بیگانه ای
در بر آیینه می ماند به جای
تار مویی، نقش دستی ،شانه ای
میرهم از خویش و می مانم زخویش
هرچه بر جا مانده ویران میشود
روح من چون بادبان قایقی
در افق ها دور و پنهان میشود
می شتابند از پی هم بی شکیب
روزها و هفته ها و ماه ها
چشم تو در انتظار نامه ای
خیره می ماند به چشم راه ها
لیک دیگر پیکر سرد مرا
می فشارد خاک دامنگیر خاک
بی تو، دور از ضربه های قلب تو
قلب من می پوسد آنجا زیر خاک
بعدها نام مرا باران و باد
نرم می شویند از رخسار سنگ
گور من گمنام می ماند به راه
فارغ از افسانه های نام و ننگ

شعر مرگ (( فروغ فرخزاد ))

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
كشتن شیطان در یك دقیقه! | نویسنده: غم هجران |انجمن: مطالب متفرقه مذهبی

ممنون باران خانم
ان شاءالله از قاریان و عاملان قرآن کریم باشیم
اللهم الرزقنا شهادت فی سبیله
a (18).jpg

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
با شما جهانی میشویم ( گزارش پیشرفت انجمن ) | نویسنده: غم هجران |انجمن: اطلاعیه ها

میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام محمد مصطفی صل الله علیه و آله
و حضرت امام جعفر صادق علیه السلام رییس مذهب شیعه را به محضر
آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ، مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان
تبریک و تهنیت عرض میکنم

جناب آقای آسموانی برادر گرامی سلام علیکم
برادر عزیز دغدغه های جنابعالی گویای افکار پاکتونه

بنده حقیر در سخنوری و نکته بینی باید سالها جهد و کوشش کنم تا
به پای شما برسم داداش شما همیشه به بنده حقیر لطف داشتین
باید اعتراف کنم که عالی بود لااقل بنده را از خواب بیدار کردین
من پیشنهاد میکنم که آنلاین تو روم جلسات منظمی با حضور مسئولین مجموعه
مدیران ، شورای اساتید و اهل نظرکه شکر خدا کم هم نیستند
 تشکیل بشه تا امکان بررسی مشکلات و تبادل نظر
همیشه باشه تا ان شاءالله مشکلات موجود هم
حل بشه و همه با هم به سوی تعالی مجموعه گام برداریم

با آرزوی توفیقات روز افزون
محمدطاها

شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
با شما جهانی میشویم ( گزارش پیشرفت انجمن ) | نویسنده: غم هجران |انجمن: اطلاعیه ها

سلام و عرض ادب مدیریت محترم و کاربران گرامی

خسته نباشی جناب ادمین
روزی نیست که کار جدید طرح جدید و در کل پیشرفت از شما نبینیم
الحق که امروز روم و انجمن هیچ وقت با فرداش یکی نبوده

و این جای بسی تقدیر و تشکر داره

نوشته شده توسط : اسمونی »

اما بنده یک سوالی دارم اگر کسی پاسخی دارد جواب این حقیر را بدهد
ایا امام زمان فرموده اند که جهانی شویم ؟  ... اگر بله !... ما که هنوز در خود مانده ایم چطور می توانیم در سطح  جهان تاثیرگذار شویم ؟ ... هدف تاثیرگذاری در جهان است دیگر؟ .. یا فقط جهانی شدن؟
وقتی کسی که هنوز خود را نساخته چطور می تواند بسازد؟ ... ... نمی گویم در سطح جهانی .. نه کشور ...نه استان و شهر ...اصلا محله هم نه ... وقتی در سطح خانواده و دوستان  نتوانیم تاثیرگذار باشیم ... جهانی شدن به چه درد می خورد؟

سلام جناب آسمونی خسته نباشید برادر
حساسیت ها و آرزوهای بزرگ و با ارزشتون ستودنیست
فکر میکنم تلاش کل سیستم مقابله با جنگ نرم در برابر دشمن هستش
اگرچه ادعای افسری جنگ نرم نداریم ولی سعیمون اینه از سربازان جنگ نرم باشیم همانطورکه در جبهه مقابل هم از همه سطوح اصحاب دشمن درمقابل ما صف کشیدن
پس وظیفه ما هم جمع کردن تمام قوا هستش
واعدو لهم ما استطعتـم من قــوه
هر چه جهانی تر بهتر، میشیم یه سربازی که یه بلند گو داره صداش به گوش
همه جهان میرسه بعد افسرامون فرصت کردن افتخار میدن میان پشت تریبون

در این روم و انجمن که همه الحمدلله مؤمن و متدین هستند به جز بنده حقیر ....

اختیار دارین شما از نیروهای ارزشی مومن و متدین جمع یاران منتظر هستین

وقتی نمی توانیم فردی که جاهل و غافل است را جذب کنیم و تاثیرگذار باشیم ... وقتی شخصی که در اینجا با ما هم کلام شده و در کنارمان بوده را نمی توانیم هدایت کنیم ...اصلا نه در فضای مجازی ( وقتی خطایی می کند برچسب ها می زنیم ... و با خط قرمزها تردش می کنیم ... بعد ابرویش را می بریم تا دیگر جرات نکند برگردد حتی اگر توبه کرده باشد ... گویا خود ما معصوم و به دور از خطا هستیم  ) ... بلکه حتی در دنیای واقعی علمکردمان با این اشخاص خیلی بدتر از فضای مجازی ست.  ...  نعوذبالله جای خدا هم نشسته ایم.   
می دانم که باز می گویید : ما سعی کردیم بهشان تذکر بدیم ... چشم پوشی ها کردیم ... گفتیم این دفعه بخشیدیم ولی دیگه تکرار نشه ولی دوباره تکرار کردند .... لطفا پاسخی جدیدتر بدهید

من قصد جسارت به دوستانی که به هر دلیل پیاماشون یا پستهاشون مسدود میشه ندارم این قبیل اختلافات و مشکلات دربین یک جمع عادی هستش که البته باید در حد امکان مدیریت بشه که این موارد هم کمتر پیش بیاد.احتمال قوی منظورجناب آسمونی باید همین گروه باشند که من هم با ایشون موافقم باید تا جایی که ممکنه اساتید برای راهنماییشون تلاش کنند.
حفظ امنیت و آبرو و آسایش تک تک کاربران جلو گیری از به هم ریختن فضای عمومی از وظایف مدیران و ناظران هستش.
پر واضحه مدیران و ناظران تاجایی که امکان داره تحمل میکنن و به تذکر اکتفا میکنن البته بین خودشون مهربانند و با مغرضان آن میکنند که جناب آسمونی عنوان کردند.
ولی آیا میشه کل روم را فدای یکی دو نفر مغرض کرد که هدفشون به هم ریختن روم و خرابکاریه ، به خیال اینکه اینها هم یه روزی متنبه میشن . تا کی باید با اعصاب بقیه بازی کرد !؟ جاذبه و دافعه در جای خودشون لازمه .
همانطور که مستحضرید وقتی کسی مشکل و مزاحمت ایجاد میکنه و همچنان درجمع حضور داره مدیران و ناظران حاضرمورد انتقاد قرار میگیرن و تحملشون مماشات تلقی میشه - تو مثلا  ناظری عه عه عه به تو هم میگن مدیر-  نباید دهن بین بود درسته ولی واقعا رو مخن بعضیا تا حدی میشه تحمل کرد اما نه همیشه. لازم به ذکره اخراجی های دائم روم انگشت شمارن .
 نباید طوری خوش بین باشیم که همه را به دیده مثبت ببینیم و دشمن مغرض را دوست جاهل فرض کنیم ، و بالعکس
درضمن اگر من نوعی بعنوان ناظرعجله کردم و بدون دلیل محکمه پسند پیام کسی را مسدود و یا کلا اخراج کردم  به مدیران از طریق دگمه مربوطه که در روم وجود داره گزارش بدین تا برخورد بشه.

کسی که خودش درست باشد یقینا دیگران را هم درست می کند .. همچون قاضی ها بهجت ها و علمدارها  و هزاران ....
پس مشکل از ماست که بلد نیستیم ولی می اییم و در چنین جایگاه هایی و با ادعا می خواهیم برای امام زمان کار کنیم .
مثلا می خواهیم سنگرها را حفظ کنیم  ...
تاثیرگذاشتن و هدایت کردن و جذب کردن به معنای فرصت دوباره دادن و یا تذکر دادن نیست .. باید بلد باشی بسازی
به حق بزرگترین خدمت به حضرت ولی عصر عج در دوران غیبت ... همان جذب حداکثری مردم و هدایتشان
به سمت دین و صراط مستقیم است ... اما لازمه اش خودسازی است ...
یعنی نداشتن هوای نفس . نداشتن ریا.. داشتن اخلاص ... نداشتن تکبر .. داشتن تواضع و...
هر که می تواند بسم الله ... وگرنه بیخود با عنوان کار برای امام زمان به دین ضربه نزنیم .

واقعیت ها را در نظر بگیریم چیزی که هست ، نه آنچه که باید باشد اینجا فضای مجازیه یه چت روم برا وقت گذرونی بچه مثبتهایی از سنین و قشرهای مختلف دور هم جمع شدند هر کی میخواد کار فرهنگی بکنه بسم الله آستینا را بالا بزنه که تو این فضا میشه از این کارا هم کرد
ولی نباید از
همه انتظار داشته باشیم  که علیه السلام باشن وهمه فکرشون هدایت مردم باشه، نمیشه اگه بشه چی میشه

باز بگویید چرا بقیه الشهدا و جانبازان و دلسوخته ها ی واقعی جنگ و شهدا گوشه نشین هستند ... برای اینکه حرف های حق
به مزاج خیلی ها خوش نمی اید. بارها تفکرات شهدا را اینجا باز می کنیم ولی مخالفت ها می کنند و سنگرها می گیرند ...
در ظاهر موافق اند ... پای عمل که می رسد ... و ممکن است به هواها و خواسته هایشان نرسند (چون روشن می شود
راه شهدا چیز دیگری بوده) ما می شویم شمر و انها امام حسین .

ان شاءالله که همه ما از ادامه دهندگان راه شهدا و قدر دان زحمات جانبازان عزیز،
آزادگان گرامی و ایثار گران سربلند باشیم و هر روز بیشتر از دیروز مصمم و با اراده در این راه قدم برداریم . فکر نمیکنم مشکلات چنان بزرگ باشد که این گونه باعث گوشه نشینی خوبان بشه .
نباید بر طبل ضعف بکوبیم در حالی که این سایت خار چشم دشمنان اسلام است.

بله ... منتظر توجیهات همیشگی شما در انجمن و خصوصی های چت روم هستم.

این جمله به نظرتند میاد من فکر میکنم باید تو ویرایش آخرتون حذف میشد

پی نوشت : با ما جهانی نشوید ... با شهدا امام زمانی شوید.

می شود با شهدا امام زمانی شد و با تلاش و تحمل سختی ها جهانی هم شد مغایرتی با هم ندارند

صفحه 33 از 33 < 1 30 31 32 33 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:50 بعداز ظهر